• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/FARMA-Pastaneleri-103485545602045
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005453691818
  • https://www.instagram.com/farmapastanesi/
  • https://www.youtube.com/channel/UC_ZlPZ1UR92PAjgvSe-6uJQ

 

                                                                                                            

 

☎️ 0262 551 58 18  📞 0545 369 18 18   ✉️ bilgi@farmapastanesi.com 

25 yıllık baklava ustası Kandıra’ya yatırım yaptı!

13/02/2022

Çankırılı 25 yıllık baklava ustası Faruk Işık, ailesiyle birlikte Kandıra’ya taşınarak Farma Baklava&Pasta Cafe’yi Aydınlık Mahallesi Türkocağı C...

Çankırılı 25 yıllık baklava ustası Faruk Işık, ailesiyle birlikte Kandıra’ya taşınarak Farma Baklava&Pasta Cafe’yi Aydınlık Mahallesi Türkocağı Caddesi üzerinde faaliyete açtı. Deneyimli aile kadrosu ile müşterilerini ağırlamaya başlayan Farma Baklava&Pasta Cafe, ağız tadına önem verenlerin ve tatlı severlerin vazgeçilmez mekanı olmaya hazır. Baklava ve pasta çeşitlerinin yanı sıra fast food ürünleriyle de dikkat çeken işletmenin ürünleri arasında börek de var kek de.

 

35 KİŞİLİK MEKAN

Kalite, güler yüz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Kandıra halkına hizmet vermeyi amaçladıklarını söyleyen işletme sahibi Faruk Işık, “25 yıldır bu sektördeyim. Kandıra’ya ziyaret için geldiğimizde burada güçlü bir potansiyel gördük ve şık bir mekân bulmamızın ardından bu girişimde bulunduk. Kandıra halkının örf ve adetini kendimize yakın hissetmemiz bu girişimi yapma kararımızda etkili oldu. Gençlere hitap eden mekânlarında kısıtlı olması nedeniyle üst katımızı cafe olarak hizmete açtık. Mekanımız 35 kişilik ve iki katımız faaliyette. İlerleyen dönemlerde talebe göre 3’üncü katımızı da değerlendireceğiz” dedi.

FAST FOOD MENÜSÜ DE VAR

İşletmede fast food menüsünün de olduğunu söyleyen Işık, “Kandıra’da hizmet veren pastanelerin ürün olarak kısıtlı ve dar olduğunu gördük. Bizim anlayışımız geniş bir konsept. Müşterilerimizin arayıp bulamayacağı bir çeşit olmayacak. 35 çeşit baklavamız, pasta ve kurabiye çeşitlerimiz, poğça, açma ve börek çeşitlerimizde birinci kalite amaçlıyoruz. Mekânımızı fast food olarak da genişletmeyi hedefliyoruz. Şu an İstanbul’da en lüks restoranlarda A kalite ile servis edilen eşsiz hamburger menümüz mevcut. İlerleyen günlerde fast food menümüzü de güçlendireceğiz” dedi.

136 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın