• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/FARMA-Pastaneleri-103485545602045
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005453691818
  • https://www.instagram.com/farmapastanesi/
  • https://www.youtube.com/channel/UC_ZlPZ1UR92PAjgvSe-6uJQ

 

                                                                                                            

 

☎️ 0262 551 58 18  📞 0545 369 18 18   ✉️ bilgi@farmapastanesi.com 

Kurumsal

HAKKIMIZDA
İşletmemiz 2015 yılında Faruk IŞIK tarafından kurulmuştur. 2015 Kuruluşumuzdan bugüne en leziz çeşitlerimiz, deneyimli ekibimiz ve tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Farma Pastanesi olarak, 2015 yılından bu yana en tatlı anılarınızda biz varız. Bizi tercih eden müşterilerimizle ve yeni eklenen müşterilerimizle kurduğumuz Farma ailesi Kocaeli-Kandıra ve Sakarya-Kaynarca'da gururla hizmet vermektedir.

Farma Pastanesi olarak kaliteden ve hijyenden ödün vermeyen anlayışımız ile değerli müşterilerimize her zaman yeni ve benzersiz lezzetler sunmaya özen gösteriyoruz. Pastacılıkta ve baklavacılıkta kendilerini oldukça geliştiren, ürün gamını sürekli genişleterek müşterilerine yeni lezzetler sunan Farma Pastanesi 'nin Tarım Bakanlığı onaylı gıda üretim izinli imalathanelerinde günlük 500 adet pasta kapasitesi vardır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına sürekli artan ve gelişen ürün çeşitleri ve kalitesiyle müşterilerinin hayatında vazgeçilmez bir tat olabilmek.

VİZYONUMUZ

Faaliyet göstermiş olduğumuz gıda sektöründe pastacılık, çikolata ve profiterol üretiminde uzmanlaşarak Türkiye' de en iyi olabilmek.

HEDEFİMİZ

Farma Patiserileri satış ağını ve ürün çeşitliliğini sizlere daha iyi hizmet sunmak adına her geçen gün talepler doğrultusunda daha iyiye doğru geliştirerek yoluna hızla devam etmektedir.